Kayseri Belgelendirme Hizmetleri

Kayseri Belgelendirme Hizmetleri

 5000 yıllık ticari geleneğin besleyip büyüttüğü Kayseri, sanayici ve iş adamlarının yoğun gayretiyle büyüme ivmesini her geçen gün artırmaktadır. Ne üretirsem satarım zihniyetinin çoktan tarihin tozlu sayfalarında yerini aldığını gören Kayseri, ne satarsam onu üretmeliyim zorunluluğunun da ötesine geçerek kaliteli ve standartlarla üretimin önemini çok erken fark etmiştir.


Kayseri, sadece yurt dışında değil yurt içinde de kalite ve standartlara sahip ürün satmanın geçerli akçe olduğunu erken keşfetmenin meyvelerini toplamaya başladı. Söz uçar yazı kalır mantığıyla ticareti kurallarına göre oynayan Kayseri; üretim, kalite ve standartlarda uluslararası kabul gören belgelendirme ve kalite yönetim sistemi tercihiyle mevcut ve potansiyel müşterilerinin güveninin paradan daha kıymetli olduğunu erken fark ederek hızlı yol almanın avantajlarını yaşamaktadır.
Belgelendirme ve Kalite Yönetim Sistemi, Kayseri sanayicisinin rekabet edebilirlik konusunda firmasına, şehrine ve ülkesine kazandırdığı çok değerli katkılardır. İSO 9001, İSO 14001, İSO 45001 ve İSO 10001 belgelerinin kalite, üretim, verimlilik ve başarı noktasında firmaların bileğindeki altın bilezik olduğunu kimse inkar etmemektedir.
Kayseri, belgelendirme ve kalite yönetim sistemleri kazanımı konusunda tecrübeli uzman KOBİ Strateji Yönetim ve Danışmanlık’a sahip olmanın avantajlarını da yıllardır yaşamaktadır. İSO 9001, İSO 14001, İSO 45001 ve İSO 10001 belgelerini Kayseri firmalarına kazandırmanın haklı gururunu yaşayan KOBİ Strateji Yönetim ve Danışmanlık, belgelendirme ve kalite yönetim sistemleri sürecini Kayseri Sanayisi için pratik kılarak sanayici ve iş adamlarımızın hayatını kolaylaştırmanın keyfiyle çalışıyor.
Geleceğe; güçlü, ümitli ve güvenli bakan Kayseri, büyümesinin, gelişmesinin, üretmesinin rotasını kalite yönetim sistemi ve üretim kalitesini belgelendirme yöntemiyle çizmektedir. Sahip olduğu kudretin farkında olan Kayseri Sanayisi’nin dinamik firmaları, KOBİ Strateji Yönetim ve Danışmanlıkla el ele vererek, İSO 9001, İSO 14001, İSO 45001 ve İSO 10001 belge ihtiyacını kolaylıkla karşılamanın rahatlığını yaşamaktadır.
Kayseri için, Türkiye için çalışan, gayret eden, üreten, emek veren, ter döken sanayici ve işadamlarımıza sırt vermek, yüklerini birlikte omuzlamak için yine yanlarında olmaya devam ediyoruz. Yine beraber kazanmanın, birlikte çalışmanın bereketini yaşayacağız. KOBİ Strateji Yönetim ve Danışmanlık olarak bu amaçla;
Belgelendirme, Kalite Yönetim Sistemi ve Danışmanlık hizmetlerinin sağlanması,
İSO 9001, İSO 14001, İSO 45001 ve İSO 10001 belgelerinin kazandırılması,
marka ve patent tescili,
KOSGEB ve ilgili bakanlıkların hibe ve teşviklerine proje hazırlanması için bizimle çalışacak Kayseri firmalarına danışmanlık hizmetlerinde % 50 indirim sunuyoruz.
KOBİ Strateji Yönetim ve Danışmanlık olarak bizi, bizimle çalışan dostlarınıza, dostlarımıza sorunuz.
Birlikte çalışalım, birlikte kazanalım. Birbirimiz için kazanalım, birbirimize kazandıralım.
Sağlıklı, bereketli, bol kazançlı çalışmalar dileklerimizle…